Uudised

Mustvees alustame tantsuhooaega

Tantsukubi STIIL ootab uusi liikmeid!
19. ja 21. septembril kell 16.00
Mustvee Kultuurikeskuses.
Oodatud on nii nooremad kui ka vanemad lapsed!

Praegused tantsijad alustavad hooaega
19. septembril kell 17.00

Lugupidamisega Hele Siilak
hele@dcstiil.ee 
tel:5136169

Tulemusi maikuu võistlustelt

Maikuu oli täis erinevaid tantsuvõistlusi. Eredamad tulemused:

20. mail Jüris toimunud Tähtede Turniiri võistlusel olid Hugo Markus Kelk ja Polina Väizja juunior 1 E-klassis standardis 5. ja ladinas 7. koha.

Hugo ja Polina

Hugo ja Polina

27.mail toimunud WDSF Tartu Openil tantsisid finaalis:
Juunior 2 B-klass
ST 2. koht Hendrik Vija – Meelimari Sutrop
ST 5. koht, LA 7. koht Priidik Meelo Västrik – Emma Magdalena Keränen

Noored C-klass
ST 3. koht, LA 3. koht Eerik Arusoo – Mathilda Kalamees

Lapsed 1 6-tantsu
7. koht Tobias Rosentau – Susanna Elisabeth Rikand

Edukad tantsijad Tartu Openil

Edukad tantsijad Tartu Openil

Tantsuhooaeg lõppes vahva võistlusega Elvas. Finaalides tantsisid:
Mudilased 2-tantsu
4. koht Nazar Hovanski – Sofia Ossipova

Lapsed 2 E-klass
ST 3.koht, LA 3.koht Sergei Nikiforov – Nora Kotkas

Juunior 1 E-klass
5.koht, LA 6.koht Hugo Markus Kelk – Polina Väizja

Juunior 1 D-klass
ST 2.koht, LA 6.koht Mrten Lõhmus – Iris Helene Iste

Lapsed Elva võistlusel

Lapsed Elva võistlusel

Palju õnne!

Tulemusi Tähtede turniirilt ja B-klassi karikalt

29. aprillil Raes toimunud Tähtede turniiril tantsisid finaalis:

Lapsed 2 E-klass
ST 4. koht, LA 5. koht Ardo Kotkas – Veronica Fjodorov
LA 4. koht Sergei Nikiforov – Nora Kotkas

Juunior 1 E-klass
ST 2. koht, LA 2. koht Peeter Karl Mõtsküla – Maria Peedimaa

Juunior 2 C-klass
LA 2. koht Anton Harlašov – Mirell Maria Mesi

Edukad tantsijad

Edukad tantsijad

Samas toimunud B-klassi karikavõistlustel olid tublid:

Juunior 2 B-klass
ST 3. koht, LA 6. koht Hendrik Vija – Meelimari Sutrop
ST 5. koht, LA 5. koht Priidik Meelo Västrik – Emma Magdalena Keränen

Palju õnne!

Kevadballil särasid E-klassi tantsijad

15. aprillil Kehras toimunud Kevadball 2017 võistlusel olid tublid meie E-klassi tantsijad.

Lapsed 2 E-klass
ST 5. koht, LA 6. koht Ardo Kotkas – Veronica Fjodorov

Juunior 1 E-klass
ST 6. koht, LA 2. koht Jaagup Konksi – Mia Marleen Lemetti

Edukad E-klassi tantsijad

Edukad E-klassi tantsijad

Palju õnne ning edu D-klassi poole püüdlemisel!