Uudised

  • Kevadballil särasid E-klassi tantsijad

    15. aprillil Kehras toimunud Kevadball 2017 võistlusel olid tublid meie E-klassi tantsijad.

    Lapsed 2 E-klass
    ST 5. koht, LA 6. koht Ardo Kotkas – Veronica Fjodorov

    Juunior 1 E-klass
    ST 6. koht, LA 2. koht Jaagup Konksi – Mia Marleen Lemetti

    Edukad E-klassi tantsijad

    Edukad E-klassi tantsijad

    Palju õnne ning edu D-klassi poole püüdlemisel!

  • Medaliterohke võistlus kodulinnas

    8. aprillil Tartus toimunud klubivõistlusel ning Eesti karikavõistlustel saavutasid mitmed meie klubi paarid häid tulemusi.

    Lapsed 1 6-tantsu
    3. koht Tobias Rosentau – Susanna Elisabeth Rikand

    Tobias ja Susanna poodiumil

    Tobias ja Susanna poodiumil

    Lapsed 2 6-tantsu
    4. koht Rasmus Sasi – Margaret Luht. Paar jätkab võistlemist E-klassis.
    Margaret ja Rasmus

    Margaret ja Rasmus

    Printsessid 3-tantsu
    3. kohta Elise Süüden
    4. koht Mona Paula Noorkõiv
    5. koht Iti-Triinu Vooro
    Edukad printsessid

    Edukad printsessid

    Lapsed 2 E-klass
    ST 2. koht, LA 2. koht Ardo Kotkas – Veronica Fjodorov
    ST 6. koht, LA 4. koht Sergei Nikiforov – Nora Kotkas
    Lapsed 2 E-klassi finalistid

    Lapsed 2 E-klassi finalistid

    Lapsed D-klass
    ST 7. koht, LA 6. koht Andreas Soosaar – Renata Safina
    Andreas ja Renata

    Andreas ja Renata

    Juunior 1 E-klass
    ST 6. koht, LA 1. koht Jaagup Konksi – Mia Marleen Lemetti
    Jaagup ja Mia õpetaja Piheliga

    Jaagup ja Mia õpetaja Piheliga

    Juunior 1 D-klass
    ST 3. koht, LA 5. koht Marten Lõhmus – Iris Helene Iste
    Marten ja Iris poodiumil

    Marten ja Iris poodiumil

    Juunior 2 C-klass
    LA 3. koht Anton Harlašov – Mirell Maria Mesi
    Anton ja Mirell poodiumil

    Anton ja Mirell poodiumil

    Noored + Täiskasvanud C-klass
    ST 5. koht, LA 4. koht Eerik Arusoo – Mathilda Kalamees
    Eerik ja Mathilda oma esimesel ühisel võistlusel

    Eerik ja Mathilda oma esimesel ühisel võistlusel

    Palju palju õnne!

  • Jürist saabuti taaskord medalitega

    26. märtsil toimus Jüris Tähtede Turniir ning Eesti karikavõistluste etapp E-, D- ja C-klassile.

    Stiili klubi paaridest said Lapsed 1 4-tantsus kuldmedali Tobias Rosentau ja Susanna Elisabeth Rikand, kes jätkavad võistlemist kuues tantsus.

    Lapsed 2 6-tantsus tõid pronksmedali koju Rasmus Sasi ja Margaret Luht.

    Karikavõistluste etapil saavutasid E-klassis ladinatantsudes Jaagup Konksi ja Mia Marleen Lemetti teise ning Peeter Karl Mõtsküla ja Maria Peedimaa neljanda koha; C-klassis olid Anton Harlašov ja Mirell Maria Mesi neljandad.

    Edukad tantsijad treeneriga

    Edukad tantsijad treeneriga

    Palju õnne!