Uudised

  • Tulemusi maikuu võistlustelt

    Maikuu oli täis erinevaid tantsuvõistlusi. Eredamad tulemused:

    20. mail Jüris toimunud Tähtede Turniiri võistlusel olid Hugo Markus Kelk ja Polina Väizja juunior 1 E-klassis standardis 5. ja ladinas 7. koha.

    Hugo ja Polina

    Hugo ja Polina

    27.mail toimunud WDSF Tartu Openil tantsisid finaalis:
    Juunior 2 B-klass
    ST 2. koht Hendrik Vija – Meelimari Sutrop
    ST 5. koht, LA 7. koht Priidik Meelo Västrik – Emma Magdalena Keränen

    Noored C-klass
    ST 3. koht, LA 3. koht Eerik Arusoo – Mathilda Kalamees

    Lapsed 1 6-tantsu
    7. koht Tobias Rosentau – Susanna Elisabeth Rikand

    Edukad tantsijad Tartu Openil

    Edukad tantsijad Tartu Openil

    Tantsuhooaeg lõppes vahva võistlusega Elvas. Finaalides tantsisid:
    Mudilased 2-tantsu
    4. koht Nazar Hovanski – Sofia Ossipova

    Lapsed 2 E-klass
    ST 3.koht, LA 3.koht Sergei Nikiforov – Nora Kotkas

    Juunior 1 E-klass
    5.koht, LA 6.koht Hugo Markus Kelk – Polina Väizja

    Juunior 1 D-klass
    ST 2.koht, LA 6.koht Mrten Lõhmus – Iris Helene Iste

    Lapsed Elva võistlusel

    Lapsed Elva võistlusel

    Palju õnne!

  • Tulemusi Tähtede turniirilt ja B-klassi karikalt

    29. aprillil Raes toimunud Tähtede turniiril tantsisid finaalis:

    Lapsed 2 E-klass
    ST 4. koht, LA 5. koht Ardo Kotkas – Veronica Fjodorov
    LA 4. koht Sergei Nikiforov – Nora Kotkas

    Juunior 1 E-klass
    ST 2. koht, LA 2. koht Peeter Karl Mõtsküla – Maria Peedimaa

    Juunior 2 C-klass
    LA 2. koht Anton Harlašov – Mirell Maria Mesi

    Edukad tantsijad

    Edukad tantsijad

    Samas toimunud B-klassi karikavõistlustel olid tublid:

    Juunior 2 B-klass
    ST 3. koht, LA 6. koht Hendrik Vija – Meelimari Sutrop
    ST 5. koht, LA 5. koht Priidik Meelo Västrik – Emma Magdalena Keränen

    Palju õnne!

  • Kevadballil särasid E-klassi tantsijad

    15. aprillil Kehras toimunud Kevadball 2017 võistlusel olid tublid meie E-klassi tantsijad.

    Lapsed 2 E-klass
    ST 5. koht, LA 6. koht Ardo Kotkas – Veronica Fjodorov

    Juunior 1 E-klass
    ST 6. koht, LA 2. koht Jaagup Konksi – Mia Marleen Lemetti

    Edukad E-klassi tantsijad

    Edukad E-klassi tantsijad

    Palju õnne ning edu D-klassi poole püüdlemisel!